Nevíte si rady s tablety? Zde Vám poradíme jaké jsou levné, drahé, velké, malé, kvalitní i nekvalitní tablety,... Zde najdete vše o tabletech, články, recenze, videa, hodnoceni uživatelů, kvalitní a seriozní e-shopy s tablety a mnohem víc.

Prestigio Multipad PMP5080CPro

Užijte si video, hudbu, obrazky a e-knihy. Získejte neomezené možnosti komunikace na internetu. Díky internetu přes  WiFi budete v kontaktu s rodinou a přáteli kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Webkamera vám umožní videohovory. Přidejte si co se vám líbí  ze stovek tisíc aplikací, sledujte video, prohlížejte si fotky, čtěte knihy a poslouchejte oblíbenou hudbu - ať jste kdekoliv.
Prestigio MultiPad Android™ Tablety jsou dodávány s mnoha předinstalovanými aplikacemi!
Prestigio MultiPad PRO 8.0 - PMP5080CPRO - je 8-palcový model s Android Ice Cream Sandwich 4.0 nabízí lepší využitelnost, větší velikost, vyšší výkon, větší pohyblivost, lepší pocit, více aplikací a mnohem více. A samozřejmě nové Prestigio Android Tablet MultiPad 9,7 Pro je představovat disticnguishing Prestigio základy, jako je HDMI výstup, USB 2.0, výstup a rozšíření kapacity pomocí micro SD karty až do 32GB, stejně jako webkamery pro videocalling a postoupil wi-fi. Po strategických tablet pro všechny, Prestigio MultiPad 8.0 Pro nabízí vedoucí ceny a výkonu v poměru cena vstupní úrovně řady. 
Prestigio_MultiPad_PMP5080CPRO_Specs
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one